α – pierwsza litera greckiego alfabetu.

Oznacza ważne, fundamentalne wydarzenie, „początek i koniec”. W hierarchii społecznej α określa osoby, które przewodzą pozostałym.

Przedsiębiorcy Alpha to ci, którzy myślą ekspansywnie, mnożą i dodają zamiast dzielić i odejmować. Budują wokół siebie świat na silnych fundamentach, aby zachować w nim kreatywną kontrolę. Misją Capital Solutions ProAlfa jest wspieranie dynamicznych przedsiębiorców. Capital Solutions ProAlfa obsługuje dwa segmenty rynku: Duże transakcje kapitałowe oraz niewielkie firmy, z potencjałem dynamicznego wzrostu.

Capital Solutions ProAlfa jest członkiem Szwajcarskiego Stowarzyszenia Private Equity SECA, Klubu Polskiej Rady Biznesu, Polsko-Szwajcarskiej Izby Handlowej, Polsko Amerykańskiej Izby Handlowej AmCham, oraz Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych Lewiatan.

Capital Solutions ProAlfa została założona w marcu 2007 i jest powiązana z firmą CMS GmbH działającą od 2003 roku w Zurychu w Szwajcarii.

W latach 2007-2016, Capital Solutions działała jako Autoryzowany Doradca NewConnect przy Gieldzie Papierow Wartosciowych w Warszawie S.A.

We wrześniu 2007 roku, Capital Solutions ProAlfa otrzymała uprawnienia Autoryzowanego Doradcy w nowo tworzącym się alternatywnym systemie obrotu NewConnect przy Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

„Umiejętność strategicznego spojrzenia na biznes naszego klienta, połączone z finezją w przygotowaniu warunków umowy i formy jej detalicznych zapisów, oparte na szerokiej wiedzy z dziedziny finansów, księgowości, prawa, i biznesu – to główne elementy sukcesu w obsłudze dużych transakcji kapitałowych”

Bogusława Cimoszko-Skowrońska – Prezes Capital Solutions ProAlfa.

Atuty współpracy z CS ProAlfa

  • indywidualne podejście do każdego Klienta i projektu
  • kompleksowe podejście do zlecanych zadań i skuteczność w działaniu
    profesjonalizm, rzetelność
  • doświadczony zespół ekspertów
  • wysoki standard przeprowadzonych transakcji
  • doświadczenie w transakcjach międzynarodowych
  • szerokie relacje z polskimi i międzynarodowymi instytucjami finansowymi
  • szerokie grono inwestorów
  • zapewnienie pełnej poufności.

Bogusława Cimoszko-Skowrońska – Prezes

Pracowała w globalnych koncernach takich jak AT&T i Exxon Corporation. Założyła i zbudowała od podstaw firmę telekomunikacyjną w USA. Swoją karierę finansową budowała w organizacjach takich jak: FFC Fincoord Ltd – butik inwestycyjny w Zurychu, bank UBS AG w Zurychu i EBOiR w Londynie. Zainicjowała, zorganizowała i przeprowadziła wiele transakcji kupna i sprzedaży firm. Członkini SII, AmCham i Klubu Polskiej Rady Biznesu, Członek zarządu w Polskiej Sekcji Klubu Harvard, liaison MIT Enterprise Forum w Polsce. Od stycznia 2012 roku, jest dyrektorem zarządzającym funduszem venture capital Nomad Fund. Od grudnia 2015 r. członek zarządu Fundacji Przedsiębiorczości Technologicznej, która na licencji globalnej organizacji MIT Enterprise Forum wspiera polskie startupy.

Wykształcenie: MBA z Harvard Business School i dyplom inżyniera z Massachusetts Institute of Technology.

Pozostały zespół

Pozostały zespół to trzech analityków: dwóch zlokalizowanych w Warszawie, jeden w Pradze oraz asystentka zarządu. W zależności od potrzeb dobieramy ekspertów od prawa, podatków, rachunkowości i kontrollingu zarządczego, z którymi łączą nas wspólnie przeprowadzone transakcje.

Zainteresowanych pracą w Capital Solutions ProAlfa prosimy o kontakt na adres: info@cs-proalfa.pl